O marce

Hisun Motors – Marka znana na całym świecie.

Mapa świata

Hisun Motors – marka znana na całym świecie

Hisun Motors od lat zajmuje się dostarczaniem rewolucyjnych pojazdów terenowym. Ich wysoka jakość doceniana jest przez pasjonatów sportów motorowych oraz profesjonalistów. Pojazdy znajdują szerokie zastosowanie zarówno profesjonalne, jak i amatorskie.

Produkcja pod własną marką pozwoliła osiągnąć pozycję jednego z największych producentów segmentu powersport na całym świecie. Polska jest jednym z 54 państw, które mają do zaoferowania najlepsze pojazdy terenowe marki Hisun Motors.

Pojazd Hisun Motors

Quady, ATV i pojazdy UTV marki Hisun

Pojazdy Hisun wykorzystywane są przez górskie pogotowie ratunkowe, oddziały terenowej straży pożarnej oraz służby graniczne. Są one niezastąpione podczas przewożenia osób poszkodowanych w wypadkach, gdy dojazd tradycyjną karetką nie jest możliwy.

Warto wiedzieć, że Hisun to nie tylko pojazdy profesjonalne, ale także maszyny do ciężkiej pracy rolniczej, rekreacyjnych wypraw rodzinnych, czy czerpania nieskrępowanej radości z pokonywania wszelkich przeszkód w ekstremalnie trudnych warunkach offroadowych.

Pojazd Hisun Motors

Modele marki Hisun w praktyce

Pojazdy Hisun Motors dzielą się na dwa główne typy:

  • terenowe pojazdy typu quad, czyli ATV (All-Terrain Vehicle), nazywane czasem „wszędołazami” ze względu na swoje możliwości;
  • terenowe pojazdy użytkowe, czyli UTV (Utility Terrain Vehicle), nazywane często Side-by-side („obok siebie”) co odnosi się do układu foteli.

Obecnie w ofercie Hisun znajduje się 7 różnych linii modelowych. Są to zarówno najtwardsze quady przeprawowe, jak i modele dla juniorów. Co więcej, w szerokiej gamie modelowej znalazły się również nowatorskie, użytkowe pojazdy elektryczne. Każdy pojazd skrojony jest na miarę potrzeb, a Hisun nie zatrzymuje się w rozwoju i uaktualnianiu swoich modeli. Ponadto zawsze stawia na dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań na rynku i podąża za panującym trendem. Celem tworzenia kompleksowej oferty jest zagwarantowanie, aby każdy mógł czerpać z offroadu dokładnie to, czego pragnie.

Sprawdź modele

Linia produkcyjna - Hisun Motors

Z garażu do czołowego producenta
pojazdów powersport

Założona w 1988 roku firma Hisun Motors rozpoczęła produkcję części zamiennych do motocykli w maleńkim garażu w Chongqing. Droga do sukcesu na chińskim, a później światowym runku wiodła przez pionierską pracę zespołów badawczych i rozwojowych. Hisun był pierwszą w Chinach firmą produkującą ramy motocyklowe za pomocą technologii „stamp-weld”. Potrzeba ciągłego rozwoju doprowadziła do rozszerzenia zakresu produkcji.

W 1996 roku rozpoczęła się produkcja własnych silników czterosuwowych, chłodzonych cieczą, o pojemnościach z zakresu od 200 do 550 cm3. Następnym etapem rozwoju były już nie tylko części, ale również pojazdy gotowe do użytku.

Zespół projektowy - Hisun Motors

Pierwsze, kompletne
i w pełni dopracowane pojazdy

W nowej siedzibie firmy w 2003 roku rozpoczęto produkcję dopracowanych pojazdów, kompletnych silników oraz wielu różnych podzespołów i części. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania rynku na większą moc, Hisun podniósł poprzeczkę, wprowadzając w 2008 roku swój pierwszy 4-suwowy silnik V-Twin chłodzony cieczą. Był to pierwszy w historii silnik V-Twin dla pojazdów typu powersport wyprodukowany od podstaw w Chinach, który natychmiast stał się ważnym kamieniem milowym wyznaczającym nowy, wysoki standard osiągów.

Dziś Hisun Motors posiada ogromny zakład produkcyjny o powierzchni 670 000 m2 w Changshou, dumnie zajmując miejsce największego producenta quadów (ATV) oraz pojazdów użytkowych (UTV) w Chinach. Linie produkcyjne - przystosowane do szerokiego wachlarza pojazdów w zakresie pojemności od 110 cm3 do nawet 1000cm3 - pozwalają skonstruować aż 100 000 pojazdów ATV/UTV oraz pół miliona motocykli! Dzięki szerokiej wiedzy i ogromnym możliwościom technologicznym, ponad 70% części niezbędnych w pojazdach Hisun produkowane jest we własnym zakładzie. Są to podzespoły kluczowe: silniki, układy napędowe, ramy i wszystkie elementy z tworzyw sztucznych.

Tor testowy Hisun Motors

Profesjonalny tor testowy
gwarancją najwyższej jakości

Najbardziej emocjonującym punktem na mapie siedziby firmy jest profesjonalny tor testowy obejmujący powierzchnię 200 000 m2. Każda konstrukcja prototypowa, zanim trafi do masowej produkcji, przechodzi na nim próby sprawnościowe i wytrzymałościowe. Dział R&D Hisun Motors dąży do tego, aby wszystkie pojazdy spełniały najwyższe standardy, dlatego są one na bieżąco weryfikowane na wymagających segmentach toru testowego: wyboje, przeszkody wodne, strome pochyłości i inne ekstremalne warunki terenowe. Jedynie uzyskanie pozytywnych wyników w testach jakości umożliwia przekazanie danego pojazdu do produkcji.

Zobacz film

Linia produkcyjna Hisun Motors w USA

American Dream – rozwój na największym rynku powersport na świecie

Idąc za ciosem, Hisun wkroczył do USA - na rynek największych motoryzacyjnych zapaleńców w skali światowej. Po otwarciu drzwi do nowej, amerykańskiej siedziby o powierzchni 28 000 m2 w McKinney w Teksasie, firma Hisun Motors stała się głównym producentem w sportach motorowych na rynku Stanów Zjednoczonych. Osiągnięcie takiego poziomu możliwe było dzięki idealnemu dopasowaniu oferty do wysokich oczekiwań potencjalnego klienta. Było to możliwe dzięki dogłębnemu zbadaniu potrzeb rynku, bazowaniu na produktach wysokiej jakości oraz na doskonałym posprzedażowym wsparciu technicznym.

Końcowy montaż pojazdów, wsparcie techniczne i dystrybucja części w sercu Teksasu ugruntowały pozycję Hisun Motors jako jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży w USA. Hisun ugruntował pozycję w ścisłej światowej czołówce segmentu sportów motorowych, dostarczając branży innowacyjne produkty. Ponad 250 dealerów w całych Stanach Zjednoczonych oraz setki dealerów w pozostałych regionach świata z dumą sprzedaje pojazdy marki Hisun. Teraz także Polska dołączyła do zespołu Hisun Motors, dbając o spełnienie najwyższych oczekiwań stawianych pojazdom powersport.

Pojazdy Hisun Motors

Doświadczenie i pasja – Grupa BMB oficjalnym dystrybutorem Hisun w Polsce

W Hisun Motors Polska dążymy do tego, aby stać się liderem w kategorii powersport w kraju nad Wisłą, zarówno pod względem jakości oferowanych produktów, jak również dbałości o obsługę posprzedażową. Na wzór amerykańskiego sukcesu, w ciągu kilku lat planujemy wdrożyć własną linię montażową na południu Polski. Pozwoli to w jeszcze lepszym stopniu dopasować pojazdy do potrzeb rodzimego rynku. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości pojazdów, kładąc największy - niespotykany do tej pory w Polsce - nacisk na posprzedażowe wsparcie techniczne.

Jako Grupa BMB, w której portfolio znajdują się takie marki jak Barton Motors, Moretti Parts, Voge, Just1, Origine, Kovix, posiadamy lata doświadczeń w branży automotive. Wiemy, że najważniejszym aspektem jest zapewnienie dostępności części zamiennych i sprawnej obsługi posprzedażowej. Zajmujemy się tym od 2006 roku, oferując kompleksową gamę jednośladów, quadów oraz wyposażenia niezbędnego kierowcom i pojazdom w Polsce. Potężne zaplecze oferowane przez Moretti Parts gwarantuje stały dostęp do części, elementów i podzespołów zamiennych.

W 2021 roku Grupa BMB została oficjalnym dystrybutorem Hisun w Polsce. W tym momencie w naszym magazynie można znaleźć już ponad 700 pozycji katalogowych dopasowanych do marki Hisun, a baza ta ciągle rośnie.

Pojazd Hisun Motors

Przyświeca nam hasło:
Złap trochę słońca!

W firmie Hisun Motors skupieni jesteśmy na dostarczeniu kompletnej linii wyjątkowych i wszechstronnych pojazdów UTV i ATV, których wspólnym celem jest przewyższenie oczekiwań rynkowych. Naszą misją jest rozpalanie pasji entuzjastów z całego świata i z Polski, za pomocą pojazdów napędzających cały rynek. Nie tylko konstruujemy pojazdy powersport, ale przede wszystkim tworzymy doświadczenia offroadowe, które są warte zapamiętania na całe życie.

Hisun Grab Some Sun